Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli)

Unterhaltung

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1upC4Nc8iTACTJUqgzZZiV
iTunes: music.apple.com/us/album/sjam-dorzu-feat-getinjo-single/1552933633?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/SJAMDORZU

KOMMENTARE

 • Agnesa Ismaili
  Agnesa IsmailiVor 41 Minute

  Brraves

 • BORNINS GAMING FF
  BORNINS GAMING FFVor 4 Stunden

  RESPEKTE KUSH MJEP 1 SUCRIBE❤️

 • Aleksi Eshja
  Aleksi EshjaVor 2 Tage

  Ta kap mamin

 • Aleksi Eshja
  Aleksi EshjaVor 2 Tage

  Te qifsha mami

 • Gazi Hasula
  Gazi HasulaVor 2 Tage

  💯🍾🍾🍾🍾

 • Nezir Asani
  Nezir AsaniVor 3 Tage

  valla kete keng vetem relpay e bej 100 k ndoshta vetem prej meje i ka

 • luli luljeta
  luli luljetaVor 4 Tage

  osht zani i nenes

 • Sula Bossi
  Sula BossiVor 4 Tage

  bravo

 • Bledi Feneri
  Bledi FeneriVor 4 Tage

  Kjo eshte nje nga kenget me me kuptim qe rinia shqiptare duhet ta digjoj me vemendje

 • Vlore Vlore
  Vlore VloreVor 5 Tage

  😭😭😭😭

 • Albert Vata
  Albert VataVor 5 Tage

  Nuk shtirem po te kerkoj ndime si vllau vllaut!!

 • Albert Vata
  Albert VataVor 5 Tage

  Ke shpirt te madh o patriot po pate munci me ndimo 1😔

 • Albert Vata
  Albert VataVor 5 Tage

  😔

 • Albert Vata
  Albert VataVor 5 Tage

  Zoti qofte me ne

 • Albert Vata
  Albert VataVor 5 Tage

  Po pate munci

 • Albert Vata
  Albert VataVor 5 Tage

  Ta kerkoj ket ndime o patriot!!

 • Albert Vata
  Albert VataVor 5 Tage

  Stresi shoku ime se je vlla te lutem me ndimo me I shok QE ka ra mrena ne Italy ?

 • Albion Avdia
  Albion AvdiaVor 6 Tage

  King je o stres mos te haje karin per kerkan

 • Eriseld Bregu
  Eriseld BreguVor 6 Tage

  Bravo streso dhe gentinjo Ne duam keto kenge dhe jo dissa, pse me shajt reperat e tjere??? Gjithsekush nga karrieren e tij.. jemi te gjithe shqiptar dhe duhet me ruajt njeri-tjetrin.... Respekte

 • Super Mario
  Super MarioVor 6 Tage

  Super keng qe te dy ✊✊🔥🔥fantastiken bravo 🙌 ❤️🇦🇱❤️

 • Niko Gjergjvataj
  Niko GjergjvatajVor 7 Tage

  Tridhjet e sa vite djali edhe thot "prej gabime mesoj" interesante

 • tralala tralala
  tralala tralalaVor 7 Tage

  Jeg skal

 • tralala tralala
  tralala tralalaVor 7 Tage

  Fatter ikke så meget men arbejder på det vi ses lille ven 😂

 • Shkurtesa Shkurtesa
  Shkurtesa ShkurtesaVor 8 Tage

  💋😘❤

 • Fany Rov
  Fany RovVor 8 Tage

  Se asnje her nuk mbizoteroj te ne e verteta Te rujt zoti big like nga bilbao shok

 • ST BRUDA
  ST BRUDAVor 10 Tage

  Klodjan Rasha 🙏🙏🙏❤️❤️😭😭😭

 • Hashim Thaqi
  Hashim ThaqiVor 10 Tage

  Gentinjo esht njeri ndaj met mirve

 • Hajrije Muzliukaj
  Hajrije MuzliukajVor 11 Tage

  Nena ime vdeku😒😔😣

 • eduart Hysi

  eduart Hysi

  Vor 9 Tage

  Ngushellime🙏

 • Ashkim Gjeloshi
  Ashkim GjeloshiVor 11 Tage

  Super keng suksese ❤

 • Senad mobile
  Senad mobileVor 11 Tage

  Muzika qe e ngoj 10her ndit😍💪

 • Vigan Rasimi
  Vigan RasimiVor 11 Tage

  Ju lumt ka koh Qe skam degju dicka te mir si kjo

 • Malta 01
  Malta 01Vor 12 Tage

  U cfar kenge na emocionoi rrespekte Arkimed super tekst ba ka marr malli per nenen, ngelem ne kurbet vetem😢 💔

 • Flavio Alldervishi
  Flavio AlldervishiVor 12 Tage

  Hallall qe ke mendu o stres se rama esht rrot kari

 • Reshmiko Baku
  Reshmiko BakuVor 13 Tage

  Si un 😒😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓

 • Reshmiko Baku

  Reshmiko Baku

  Vor 13 Tage

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Reshmiko Baku
  Reshmiko BakuVor 13 Tage

  😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢

 • Reshmiko Baku
  Reshmiko BakuVor 13 Tage

  Stresi ke shum te drejt 😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😊😊😊😊😊😊😊😊😊😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼🤟

 • Naseebullah Mohammadi
  Naseebullah MohammadiVor 14 Tage

  Superrrrrrrr

 • Elsa L3!u!
  Elsa L3!u!Vor 14 Tage

  $👑

 • stiven Stiven_631
  stiven Stiven_631Vor 15 Tage

  Sa like behen per nenen💜

 • Orgito Kaca
  Orgito KacaVor 15 Tage

  like kush i peldeu pjesa e stresit

 • Distian Rapaj
  Distian RapajVor 15 Tage

  Klodian rasha

 • tralala tralala
  tralala tralalaVor 15 Tage

  Du er så ond , 😂

 • Sebastian Sharka
  Sebastian SharkaVor 16 Tage

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Respects!!!!!!!!!

 • Rei Gaming
  Rei GamingVor 16 Tage

  Sa like shkojne per nenen 👇

 • gangster me temel
  gangster me temelVor 16 Tage

  vllaqko

 • Daniel END
  Daniel ENDVor 16 Tage

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaVor 16 Tage

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1 stresi 1💎💎💙💙💚💚❤❤💔💖💝💗❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Matteo Devitto
  Matteo DevittoVor 16 Tage

  Kenge vk

 • FF STRESI 77
  FF STRESI 77Vor 17 Tage

  sa like shkojn per kete keng👇🤘

 • undecided
  undecidedVor 18 Tage

  WHY DO ALBAINIANZ JUST STEal someone elses flow and rythm ?

 • Albert Vata
  Albert VataVor 18 Tage

  Nice song

 • WORLD VIDEO ON CCTV
  WORLD VIDEO ON CCTVVor 18 Tage

  Great song

 • Aleks Lleshi
  Aleks LleshiVor 18 Tage

  Pushofsh ne paqe Klodian Rasha 😟😟

 • Luan Idrizaj
  Luan IdrizajVor 19 Tage

  .👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • aurel hyka
  aurel hykaVor 20 Tage

  🔥

 • Lani Dredha
  Lani DredhaVor 20 Tage

  stresi be nje kenge me emrin tim e kam emrin arjol

 • Ronaldo salceni
  Ronaldo salceniVor 22 Tage

  Bravo @stresi per Kete Kenge

 • Gezimi Xhepi
  Gezimi XhepiVor 22 Tage

  E dua nenen ❤❤❤❤

 • LADA
  LADAVor 24 Tage

  ❤️

 • David HAJDARAJ
  David HAJDARAJVor 25 Tage

  No clicking

 • sa sa
  sa saVor 25 Tage

  Sjcus ťisbo udvid o ieviw uev kwviw ie oweboevjw Ejowvweji Sjisvj Sbjsvjsgu eioecje Ebiebje ejowhoe bb eioe

 • sa sa
  sa saVor 25 Tage

  Duci ivy i sos jsioe js i ie ob siv so jr ieb jie Joevi Skhoso jyic jowbisnosnobdji Gdigisvi dioev uevue i

 • sa sa
  sa saVor 25 Tage

  Socus

 • sa sa
  sa saVor 25 Tage

  Si iei ieiuw u sixuw

 • Leone 014
  Leone 014Vor 26 Tage

  R.l.P 🥺♥️♥️🇦🇱

 • xhemi bicaku
  xhemi bicakuVor 27 Tage

  Pin for your fanss ,♥️

 • 1124 2114
  1124 2114Vor 28 Tage

  3M🔥👑

 • Rem Entertaiment
  Rem EntertaimentVor 29 Tage

  Te krejt ata qe pi keshin Ushtart deken per atdhen e juj dhe e thajten Zëmren e nones dhe ju nuk ja dini vleren

 • Erviol Putro
  Erviol PutroVor 29 Tage

  Uqifsh o kar

 • Evisa Shtepenja
  Evisa ShtepenjaVor 29 Tage

  🥰🥰😍❤❤❤❤dtresit

 • Evisa Shtepenja

  Evisa Shtepenja

  Vor 29 Tage

  Stresit

 • Taku Sula
  Taku SulaVor 29 Tage

  Jeta ime me probleme spo di ka me çu po jeta mka deshmu kerkujna njet me i besa

 • Izi Buzhani
  Izi BuzhaniVor Monat

  Kujt i keba diss ma kthe mu izit

 • Renis Keci
  Renis KeciVor Monat

  King

 • Gjendi Shehu
  Gjendi ShehuVor Monat

  NONA I MUZIKES STRESI

 • Andi Koci
  Andi KociVor Monat

  💯💯💯💯💥💥

 • sabina
  sabinaVor Monat

  Sa like bohen per nones. 👇

 • sabina

  sabina

  Vor Monat

  @LOREDANA ciao

 • sabina

  sabina

  Vor Monat

  @LOREDANA ok po une dije e kom shkrujt

 • LOREDANA

  LOREDANA

  Vor Monat

  Kam marr 323 like🥰

 • LOREDANA

  LOREDANA

  Vor Monat

  Edhe un e kam shkur ni koment

 • LOREDANA

  LOREDANA

  Vor Monat

  Sabina

 • ILLYRIAN Warrior
  ILLYRIAN WarriorVor Monat

  Shkon i han karin nooizyt per pak fam Ja ne qfar niveli ke ra o ropqim

 • Erli Loci
  Erli LociVor Monat

  stresu

 • Erli Loci
  Erli LociVor Monat

  bravo

 • Erli Loci
  Erli LociVor Monat

  😭😭😭😭😭😭

 • 444.AND1
  444.AND1Vor Monat

  😭R.I.P KLODIAN RASHA 😭

 • Naim Berisha
  Naim BerishaVor Monat

  ❤️❤️❤️Deri ndhe bbf4life

 • Nisii425
  Nisii425Vor Monat

  tekstin njk a bon

 • shqiperia Nena ime
  shqiperia Nena imeVor Monat

  Si ma munsi vetem 2,8 million views

 • Afet isen
  Afet isenVor Monat

  Life Is Good ,kenge e mire ,zduhet me u dorzu .

 • Romina R
  Romina RVor Monat

  🎭🙏🏻

 • medina dina
  medina dinaVor Monat

  👑

 • amir limani
  amir limaniVor Monat

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • FOLO
  FOLOVor Monat

  Bigg Stressi

 • 1124 2114
  1124 2114Vor Monat

  Shum e fort💯👑❤❤

 • Elsuida M
  Elsuida MVor Monat

  Disslikes should be tested for COVID 19, cuz they have no taste.

 • Genci Benja
  Genci BenjaVor Monat

  Hallall buka nanes

 • Emiljano Ahmeti
  Emiljano AhmetiVor Monat

  KLD Rasha

 • free fire
  free fireVor Monat

  KLODJAN RASHA R.I.P

 • Fauna E ensarit
  Fauna E ensaritVor Monat

  1:01😞

 • Agres
  AgresVor Monat

  respect from Romania

 • Florian Backa
  Florian BackaVor Monat

  Sa like shkojn per nenat

 • •KLEA•
  •KLEA•Vor Monat

  Kenga qe me pelqen nga stresi 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Allahu i rujt Nenat tona ne cdo moment🙏🏻☝🏻☝🏻☝🏻❤❤❤😘😘😇😍😍😍😍😍😇😇😘 Sa like behen per MBRETERESHAT TONA ?? TE DUA MAM❤

 • Guess Guess

  Guess Guess

  Vor 25 Tage

  Te lumt goja klea .respekte.nga cunat e tirones

 • Best Things
  Best ThingsVor Monat

  Po ik o shoku se sje per keng ti ndro sport shoku

 • Gerald Zaka
  Gerald ZakaVor Monat

  Bravo arkimed e ke qa ket keng suksese dhe vullnet pac ne jet 🇦🇱♥️

Nächster