Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

Unterhaltung

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Produced by Emracom
Orkestracioni: Nurteel & Faruki
Video by MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/77F7LIZ7jlFKkpRSjc7BEA
iTunes: music.apple.com/us/album/kolazh-feat-meda-besnik-qaka-single/1542020162

KOMMENTARE

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiuVor 11 Stunden

  🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

 • Tosi Albania
  Tosi AlbaniaVor 15 Stunden

  Vafanculo sinanit se seshte shqiptar, Meden dhe shokun psh

 • Baba ali
  Baba aliVor 16 Stunden

  me pas mundesi qet meden mos me pa ma mire kish qen po jau prish sharmin k'tyre dyve pff

 • Ledison Sadria
  Ledison SadriaVor 18 Stunden

  Mmm9mmmmmmmmmmm

 • Vjosa Krasniqi
  Vjosa KrasniqiVor 21 Stunde

  Sa mire këndoni si gjithmonë ju lumt

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  Vor 11 Stunden

  🔥🔥🔥

 • Like aMoon
  Like aMoonVor Tag

  Bravo ju koft edhe pasket qen te organizuar ketu se ne potpurin e vitit tkaluar meda kendojke ne vend te sinanit sinani ne vend te besnikut hahahahah legjenda 😍

 • Leonora
  LeonoraVor Tag

  Mat mirt jeni zani ju shkon si gjith mashallah ♥️ ju 3 e sdritni vendin Qata permas shum palidhje

 • hen ko
  hen koVor Tag

  3 legjendat👏🎶🎆🧨

 • Halit Berisha
  Halit BerishaVor Tag

  Super kolazh 👍👍

 • RiN S
  RiN SVor Tag

  Super se bashku amo Besniku e ka nje ze brilante ✨👌

 • Dafina Gashi
  Dafina GashiVor Tag

  ❤❤❤❤👌👌👌💔

 • Skenda 1234

  Skenda 1234

  Vor Tag

  @hen ko jan me qiri

 • Yllka Selami
  Yllka SelamiVor 2 Tage

  Wooow Woow wooow Remix

 • Kamela Pashku
  Kamela PashkuVor 2 Tage

  Super keng 👏👏

 • Leta Berisha
  Leta BerishaVor 2 Tage

  🌹🥰

 • Felber Zoje
  Felber ZojeVor 2 Tage

  FELBER ZOJA

 • Felber Zoje

  Felber Zoje

  Vor 2 Tage

  O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚

 • Trim Ninaj
  Trim NinajVor 2 Tage

  Uty

 • Izzy S
  Izzy SVor 2 Tage

  potpuri e shkelqyer

 • pajtesa lakna
  pajtesa laknaVor 2 Tage

  SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE

 • drttyu liqm
  drttyu liqmVor 3 Tage

  🔥🔥🔥

 • Greta Myrteza
  Greta MyrtezaVor 3 Tage

  Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua

 • Visar Kalludra
  Visar KalludraVor 3 Tage

  Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend

 • Shpresa Ballolli
  Shpresa BallolliVor 3 Tage

  🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐

 • drttyu liqm

  drttyu liqm

  Vor 3 Tage

  Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

 • Krasniqi Berat
  Krasniqi BeratVor 3 Tage

  👏👏👏

 • Flora Tahiri
  Flora TahiriVor 3 Tage

  Besnik Qaka super kengtar gjitha zhanret i kendon.. 👍👍👍

 • ArdianLimanmeraOfficial
  ArdianLimanmeraOfficialVor 3 Tage

  Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

 • Yasemin Kurtaran
  Yasemin KurtaranVor 4 Tage

  Sırbistanda 'da sıgara içne yasağı getirdim özellikle gümrükte çalısan görevlilere yasak var ! 🇲🇩

 • Diana Telegrafi
  Diana TelegrafiVor 4 Tage

  🇦🇱🙏❤️Shumeeeeee Shumeeee Bukuroooo Ju lumtee🍁💯🙏

 • Marco Marbach
  Marco MarbachVor 4 Tage

  7p9ü8p

 • Nora Dem
  Nora DemVor 4 Tage

  ❤❤❤👌

 • Kosova Ferizaji
  Kosova FerizajiVor 4 Tage

  Bravo te treve

 • nijuo joing
  nijuo joingVor 4 Tage

  🔥🔥🔥

 • Girl Girl
  Girl GirlVor 4 Tage

  Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰

 • Behare Hoti
  Behare HotiVor 4 Tage

  Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu

 • A Belushi
  A BelushiVor 4 Tage

  Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

 • nijuo joing

  nijuo joing

  Vor 4 Tage

  Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

 • Bruna
  BrunaVor 4 Tage

  wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏

 • Flora Zyberaj
  Flora ZyberajVor 4 Tage

  Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.

 • Dita wien
  Dita wienVor 4 Tage

  Super bravo🥂👌👌👌

 • Zoja Rrahishta
  Zoja RrahishtaVor 4 Tage

  Artista me plot goj

 • Lulijeta Ibrahimi

  Lulijeta Ibrahimi

  Vor 23 Stunden

  Hallall ju qoft perfeckt 😍👍👏👏👏👏👏👏

 • dutoiu hour

  dutoiu hour

  Vor 4 Tage

  ❤️❤️

 • Xhane Xhane
  Xhane XhaneVor 5 Tage

  Me te miret. 👍👍👌👌

 • Sabrije Biqmeti
  Sabrije BiqmetiVor 5 Tage

  Shum mire supper👍

 • Sumeja Blakqori
  Sumeja BlakqoriVor 5 Tage

  QFAR KËNGE SA E MIR

 • misolou fout
  misolou foutVor 5 Tage

  🔥🔥🔥

 • Dorian Velija
  Dorian VelijaVor 5 Tage

  ❤❤❤

 • Argjentina Kadrijafkfmgnf
  Argjentina KadrijafkfmgnfVor 5 Tage

  1ido h3💗🎁🎁🏸🎁🎁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • dutoiu hour
  dutoiu hourVor 5 Tage

  👏👏👏👏

 • misolou fout

  misolou fout

  Vor 5 Tage

  qiell dhe pyete atë))

 • Ramzi David
  Ramzi DavidVor 5 Tage

  Solkinng ft dhorata 🇦🇱🇦🇱🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱

 • Melazim Vishi
  Melazim VishiVor 5 Tage

  Gjigant'a. 👌👌👌👌

 • Alenna usa
  Alenna usaVor 5 Tage

  Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

 • dutoiu hour

  dutoiu hour

  Vor 5 Tage

  Was ist das für eine Döner scheisse

 • Fidan Pllavci
  Fidan PllavciVor 5 Tage

  Sinan Vllasaliu osht king i Musikes edhe si Sinani mo nuk Lind mo nona ky osht Bossi in Kosoves per Musik

 • shyqeri_sinani
  shyqeri_sinaniVor 5 Tage

  🇽🇰🇦🇱

 • cqvio doli
  cqvio doliVor 5 Tage

  ❤️❤️

 • Smirnov TV
  Smirnov TVVor 5 Tage

  Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

 • Салават Салаватов
  Салават СалаватовVor 5 Tage

  Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

 • Durim Toca
  Durim TocaVor 5 Tage

  👏super 🥂

 • Azra Melek
  Azra MelekVor 6 Tage

  Hajde jashaaaaaa

 • Zima Nzr
  Zima NzrVor 6 Tage

  Besnik hallal koft zanin

 • Cal Wizzarak
  Cal WizzarakVor 6 Tage

  💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Ozmon Ukaj
  Ozmon UkajVor 6 Tage

  Öoi

 • Semie Frangu
  Semie FranguVor 6 Tage

  👌

 • Ma Vi
  Ma ViVor 6 Tage

  Was ist das für eine Döner scheisse

 • Roland Prini
  Roland PriniVor 6 Tage

  BRAVO MEDA EDHE SINON VllASALIU EDHE BESNIK QAKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

 • A A
  A AVor 6 Tage

  Si loqka valla bravo super keng ❤️😍💋😘

 • Hello OO
  Hello OOVor 6 Tage

  Mas miri dej tash bash kponim

 • Dede Bezhi
  Dede BezhiVor 6 Tage

  Kënget e mira. Sjelljet si Fmija ☹

 • jana jana-jana

  jana jana-jana

  Vor 2 Tage

  Adoleshecn ala se paskan kalu per at sjelljet zerroooo🙄

 • Nefise Zeneli
  Nefise ZeneliVor 6 Tage

  Ju e boni mas miri ju lumtt e knofshi gjith naj knaqt zemren zoti ju knaqt 💃💃💃

 • AlbanionStallion
  AlbanionStallionVor 6 Tage

  Deutsche Trends kicken wieder 👌

 • Marjana Gjergji
  Marjana GjergjiVor 6 Tage

  👏

 • Shqipe Shqipe
  Shqipe ShqipeVor 7 Tage

  Das ist nicht albanisch was stellen diese idioten dar 😅

 • Shqipe Shqipe

  Shqipe Shqipe

  Vor 3 Tage

  @Tina was willst du damit jz sagen hahaha jeder hat seine eigene Meinung du Patriotin

 • Tina

  Tina

  Vor 3 Tage

  @Shqipe Shqipe Ein paar Stellen und jetzt? Was ist so schlimm daran? Warum kann man die Musik nicht einfach genießen, sondern muss immer dran kritisieren. Albanische Lieder sind einfach 🔥 egal ob mit oder ohne rumänisch/bulgarisch.

 • Shqipe Shqipe

  Shqipe Shqipe

  Vor 3 Tage

  @Tina das ist bulgarisch/rumänisch

 • Tina

  Tina

  Vor 3 Tage

  Die Musik ist Bombe! Dein Kommentar ist irrelevant.

 • Kqiku Besim
  Kqiku BesimVor 7 Tage

  Meda loqk osht 💚

 • jimy jimy
  jimy jimyVor 7 Tage

  cheesy cheezy cheezy nuk shihet

 • Dacic Sk.
  Dacic Sk.Vor 7 Tage

  i Shum Bukur

 • Tim Krause
  Tim KrauseVor 7 Tage

  The song has now 248.000 views

 • Ambeta Skenderi
  Ambeta SkenderiVor 7 Tage

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • lejla arifi
  lejla arifiVor 7 Tage

  3 legjendat👏🎶🎆🧨

 • albulena lena
  albulena lenaVor 7 Tage

  Shqipettt 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Micail Bogdanovic

  Micail Bogdanovic

  Vor 5 Tage

  💪

 • Aurora Ranci
  Aurora RanciVor 7 Tage

  Lu lumt goja👏👏👏♥️♥️♥️

 • Animentis
  AnimentisVor 7 Tage

  Danke merkel

 • Xhylizare Dobrunaj
  Xhylizare DobrunajVor 7 Tage

  👍👍👍👍👍

 • klinton bekaj
  klinton bekajVor 7 Tage

  ×××):👑👑👑🏆🏆🏆

 • Rita Dua
  Rita DuaVor 7 Tage

  Mate miret dhe,

 • King bessi
  King bessiVor 7 Tage

  Kta masi vet tqart e qartin edhe muziken MBRETAT

 • Luljeta Jacobsz
  Luljeta JacobszVor 7 Tage

  sorry Meda why ?????? I looove all your songs but this is by far my least favorite of all

 • Deti Cila
  Deti CilaVor 7 Tage

  Ju lumt goja. Te treve. Jeni me te miret

 • Arian Bossi
  Arian BossiVor 7 Tage

  Bravo Meda Sinan Vllasaliu Besnik

 • Sebehat Ramadani
  Sebehat RamadaniVor 7 Tage

  Veq kush javka inati se jeni kan gjithmon 👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌

 • Vjosa Pangja
  Vjosa PangjaVor 7 Tage

  🌟🌟🌟👌

 • adnan sylaj
  adnan sylajVor 7 Tage

  Jeni tê paparê të pazëvendësueshêm suksese pêr Medën Siananin dhe Erngji Bendin hiti 2021 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Albisan Belaj
  Albisan BelajVor 8 Tage

  Meda je si karramel❤️❤️❤️

 • AlbiLondon
  AlbiLondonVor 8 Tage

  Hallall ju koft, qe vlla zani e mas shumti po me pelqen vajzat qe nuk i kan zhvesh por i kan respektu

 • Danissa Sochor
  Danissa SochorVor 8 Tage

  3 Top styled mans. Super keng 👑👑👑👏🏻🍾🥂Gezuar 2021

 • Imer Alabaku
  Imer AlabakuVor 8 Tage

  Respekt per ju tret🙏🙏🙏 Uj uj u🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😂

 • Korab Mena
  Korab MenaVor 8 Tage

  Me te miret e ktij vendi👌👌👌👌👌

 • Hoti Bujar
  Hoti BujarVor 8 Tage

  RESPEKT SINAN 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • *Stella *

  *Stella *

  Vor 8 Tage

  Shum bukur kendojn 3 🎶👌

 • rina b
  rina bVor 8 Tage

  Kush ma bonë sub ja kthejë qjithve

 • Fatjon Gjaferraj
  Fatjon GjaferrajVor 8 Tage

  Eh shyqyr me ne fund e qit potporin me padurim e kom prit e kallni ju bravo ju koft 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 • Edita Bal
  Edita BalVor 8 Tage

  Perfekt 👍👍👍👏👏👏👏👏

 • rita gashi
  rita gashiVor 8 Tage

  Bravo shum keng e mir👍👍👍

 • Afrora Morina
  Afrora MorinaVor 8 Tage

  Ju lumt bre na knaqet jen 3 ma e mira

 • Nafa Nafa
  Nafa NafaVor 8 Tage

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💃💃💃💃💃💃💃

 • Luljeta Haliti
  Luljeta HalitiVor 8 Tage

  Valla bre epaski kall suksese

Nächster