Motrat Mustafa - Malli i nanes

Unterhaltung

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Motrat Mustafa on…
FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

© & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

KOMMENTARE

 • iljan ili
  iljan iliVor 13 Stunden

  Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

 • Mirimon Kurtaj
  Mirimon KurtajVor 13 Stunden

  Jfufm

 • Sheqere Gjata
  Sheqere GjataVor 15 Stunden

  A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭

 • Mirsada Imeri
  Mirsada ImeriVor Tag

  😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

 • mahir emurli
  mahir emurliVor Tag

  😂😂😂

 • Blinor Mustafa
  Blinor MustafaVor 2 Tage

  Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙

 • Egzona Qenaj
  Egzona QenajVor 2 Tage

  Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hideVor 2 Tage

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Vor 16 Stunden

  Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

 • Donika Bibaj
  Donika BibajVor 2 Tage

  Zemra ju kendoft

 • Rabishe Dragjoshi
  Rabishe DragjoshiVor 2 Tage

  O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

 • Aferdita Lika
  Aferdita LikaVor 2 Tage

  Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Vor 2 Tage

  Adem Ramadanit pra nje Ilahi

 • bofooit gojo
  bofooit gojoVor 2 Tage

  Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

 • Sh Pc
  Sh PcVor 3 Tage

  😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Vor Tag

  ne Lule xhenetit 🙏🙏

 • tina nesa
  tina nesaVor 3 Tage

  Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

 • Sevdije Cerkini
  Sevdije CerkiniVor 3 Tage

  😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

 • geni ineg
  geni inegVor 3 Tage

  Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Vor 2 Tage

  👌🏻

 • soinu foig
  soinu foigVor 3 Tage

  Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

 • loqka loqka
  loqka loqkaVor 3 Tage

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 • hen ko
  hen koVor 4 Tage

  Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

 • Brother Cletus
  Brother CletusVor 4 Tage

  Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.

 • Arben Krasniqi

  Arben Krasniqi

  Vor 2 Tage

  ja es ist albanisch

 • soinu foig

  soinu foig

  Vor 3 Tage

  😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

 • Arifaj Arben
  Arifaj ArbenVor 4 Tage

  Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

 • Azi jusufi
  Azi jusufiVor 4 Tage

  Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

 • hen ko

  hen ko

  Vor 4 Tage

  😥😥

 • Hirmize Qazimi Veljiji
  Hirmize Qazimi VeljijiVor 4 Tage

  Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

 • erjon nelaj
  erjon nelajVor 4 Tage

  Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

 • Merita Shala
  Merita ShalaVor 5 Tage

  💗💗

 • Bihi Neli
  Bihi NeliVor 5 Tage

  Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit eju besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

 • Ptao Tom
  Ptao TomVor 5 Tage

  Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhujiVor 5 Tage

  Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

 • mitro vica
  mitro vicaVor 6 Tage

  Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

 • Marek Baszyński
  Marek BaszyńskiVor 6 Tage

  👌🏻

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Vor 5 Tage

  O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

 • minij hooi
  minij hooiVor 6 Tage

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Vor 4 Tage

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 • bellaz bellaz
  bellaz bellazVor 6 Tage

  Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

 • senni bgon
  senni bgonVor 6 Tage

  Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

 • minij hooi

  minij hooi

  Vor 6 Tage

  Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

 • Kadrolli Elias
  Kadrolli EliasVor 7 Tage

  😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

 • Mevlyde Kastrati
  Mevlyde KastratiVor 7 Tage

  Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

 • Fatmir Tahiri
  Fatmir TahiriVor 7 Tage

  😥😥

 • cqvio doli
  cqvio doliVor 7 Tage

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 • senni bgon

  senni bgon

  Vor 6 Tage

  Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

 • Mirvete Hoxha
  Mirvete HoxhaVor 7 Tage

  Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Afrim Nuhija
  Afrim NuhijaVor 7 Tage

  😪😪😪🤤

 • Thee Girll
  Thee GirllVor 7 Tage

  Oh mama jem! 😣

 • yuitr loing
  yuitr loingVor 7 Tage

  Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

 • cqvio doli

  cqvio doli

  Vor 7 Tage

  Ah Nan,Nan

 • Elfet Namni
  Elfet NamniVor 7 Tage

  A tka lodh pleqnia

 • Kaferi Kaferi
  Kaferi KaferiVor 7 Tage

  Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

 • abc
  abcVor 7 Tage

  O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

 • butti fdft
  butti fdftVor 7 Tage

  🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭

 • yuitr loing

  yuitr loing

  Vor 7 Tage

  Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.

 • Bla Bla
  Bla BlaVor 8 Tage

  Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢

 • Ali Gashi
  Ali GashiVor 8 Tage

  Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

 • DugiJaguarLata
  DugiJaguarLataVor 8 Tage

  Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

 • Mehmet Selmanaj
  Mehmet SelmanajVor 8 Tage

  ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥

 • butti fdft

  butti fdft

  Vor 7 Tage

  Nana zemren ta kall

 • Baftije Miftrari8
  Baftije Miftrari8Vor 8 Tage

  😘😇😘😘😘

 • Qefsere Alili
  Qefsere AliliVor 8 Tage

  Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

 • Pendije Useini
  Pendije UseiniVor 8 Tage

  Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲

 • nijuo joing
  nijuo joingVor 8 Tage

  Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

 • Nexhi Shini
  Nexhi ShiniVor 8 Tage

  Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni

 • lyricsmusik
  lyricsmusikVor 8 Tage

  Ah Nan,Nan

 • Anisa Gashi
  Anisa GashiVor 8 Tage

  😍😍

 • Fetije Alilaj
  Fetije AlilajVor 8 Tage

  Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲

 • nijuo joing

  nijuo joing

  Vor 8 Tage

  Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰

 • Baki Berisa
  Baki BerisaVor 8 Tage

  Barvo Kosova❤❤❤

 • Mentor Arifi
  Mentor ArifiVor 8 Tage

  Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.

 • Fiona Dinaj
  Fiona DinajVor 8 Tage

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • dolimi jotoo
  dolimi jotooVor 8 Tage

  O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱

 • Defrim Hallaci
  Defrim HallaciVor 8 Tage

  Ju knoft zemra

 • Defrim Hallaci
  Defrim HallaciVor 8 Tage

  Nana zemren ta kall

 • Ela -AS
  Ela -ASVor 8 Tage

  Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur

 • شنو حالك
  شنو حالكVor 8 Tage

  مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  Vor 8 Tage

  Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

 • Milazim Bajraj
  Milazim BajrajVor 8 Tage

  ))

 • Mira Qenani
  Mira QenaniVor 8 Tage

  😥😥♥️

 • Indrit Frroku
  Indrit FrrokuVor 9 Tage

  O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷

 • toijg avnnr
  toijg avnnrVor 9 Tage

  Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

 • Gona Gona
  Gona GonaVor 9 Tage

  ❤❤😥

 • Zelfie Fetahaj
  Zelfie FetahajVor 9 Tage

  Ooo bre me ka mar Malli. Na myti gyrbeti 💔na la me Mall tan jeten 😢🙏🤲

 • sanije gerguri
  sanije gerguriVor 9 Tage

  me mungon shum nana❤ ime😥

 • Mamma Tivogliobene
  Mamma TivogliobeneVor 9 Tage

 • toijg avnnr

  toijg avnnr

  Vor 9 Tage

  Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

 • iphone Sony
  iphone SonyVor 9 Tage

  O zot sa u pikllova kur e niva ket kang 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🏻

 • adn bra
  adn braVor 9 Tage

  Bizness edhe marketing... Krejt njejt jan

 • Shengjyle Beqiri
  Shengjyle BeqiriVor 9 Tage

  Zoti ju ruajt kenge shume e qellume, prandaj nënës smund ti dalim hakut edhe ne shpind ta mbajme❤

 • Marianne Graf
  Marianne GrafVor 9 Tage

  Ganz schlimm, dieser Jammersong!👎

 • Arben Krasniqi

  Arben Krasniqi

  Vor 9 Tage

  Wen du nicht verstehst bitte nicht kommentieren ok...wen für dich ein jammersong ist für uns ist ein hit...geh und hör die deutsche volksmusik...das ist für dich...danke..wen du den text verstehen würdest hättest ein andere meinung..bye

 • besime
  besimeVor 9 Tage

  Ju lumt 👏👏jeni💫💫

 • Lotet Emi
  Lotet EmiVor 9 Tage

  Zoti jav rujt Nana ata Qe i kan un jam Kan shum e re Kur me ka Humbur Nana Po Sod Hala era e saj me mungon Edhe Pse Qe 15 vjet Se kam afer i ban nipat mesat Nana Si Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

 • Love peace
  Love peaceVor 9 Tage

  .ca kenge amn moj motra na mallengjyt me ket keng ehhh nenat qofshin me jet gjat gjith nanant shqipetare sa me mungon mami ime larg ket gurbet erdh nje jet e veshtir

 • lina lina
  lina linaVor 9 Tage

  jeni shum te mira dhe te dhjeshta si gengtare bravo zoti ju rujt⭐⭐🙏🙏

 • Liljana Abdullahi
  Liljana AbdullahiVor 9 Tage

  Ne tela te zemers me kan prek me ket keng.....ah moj nane ...pa tpas Ty afer esht SHum e ran .....tash 7 vjet nane ne gyrbet eren pa ta ni....jam oj nan sikure pa du sy...tu prit moj nane pritja u be zjarr ne zemren Time....te dua shume mami

 • Mahije Morina
  Mahije MorinaVor 10 Tage

  Lum nana qejuka naknaqt shpirtin zoti judhaft tembaren krejt jeten ozoti jurujt bre shum mir po kendoni

 • Azbie Jusufi
  Azbie JusufiVor 10 Tage

  Ni geng e dhimsur 😰😰

 • Albert Hyseni
  Albert HyseniVor 10 Tage

  😥😥😥😥😥😥🙏🙏👩‍👧

 • bardhec Uka
  bardhec UkaVor 10 Tage

  O sa her e ndegjoj ket keng endegjoj me lot ne sy po shum edhimshme per nanat shqiptare e ju motrat mustafa ju lumt goja qe me shum vokal i kendoni nanav keni za bilbili.

 • tefo s
  tefo sVor 10 Tage

  Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

 • Valmir Shala
  Valmir ShalaVor 10 Tage

  E lum nana qe ju ka o na keni semu me ket kangen

 • Mirianda Beraj
  Mirianda BerajVor 10 Tage

  AIIah 🤲🏻😍🤲🏻

 • Rukman Berisha
  Rukman BerishaVor 10 Tage

  Ju lumt nje kag ne shum vler🕋🕋💒💒💒❤️❤️❤️💙💙

 • Majlinda Strana
  Majlinda StranaVor 10 Tage

  😢😢😢😢😢😢

 • Kreshnike Kelmendi
  Kreshnike KelmendiVor 10 Tage

  Evertet qysh ekeni kendu kengen asht Gyrbeti asht shumm iftoft jam qe 21 vite po nuk jam adaptu ne gurbert familja me mungon shumm 😞tekish tegjitha ne gurbet Po atmosferen e kosoves nuk eki kurr respet motrat Mustafa kendoni me zemer 👌

 • 🈚🈵🈲🈹

  🈚🈵🈲🈹

  Vor 10 Tage

  💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Jehona Braha
  Jehona BrahaVor 10 Tage

  O zot e keni nje zë te veqant zoti ju dhasht shendet e kendofshi gjith jeten, kenga e mrekullushme NANA❤😘😘

 • 🈚🈵🈲🈹

  🈚🈵🈲🈹

  Vor 10 Tage

  💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • K Raj
  K RajVor 10 Tage

  Love from India

 • 🈚🈵🈲🈹

  🈚🈵🈲🈹

  Vor 10 Tage

  💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Melisa Kr
  Melisa KrVor 10 Tage

  Ajo era mir e Nanes zemren me ta knaq sa shum jem merzit qe dy vjet se kam pa ishalla sivjet bohet mir e shkojm.

 • 🈚🈵🈲🈹

  🈚🈵🈲🈹

  Vor 10 Tage

  💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Flore Berisha
  Flore BerishaVor 10 Tage

  😭😭😭💔💔💔⭐⭐👏👏👌👌

 • 🈚🈵🈲🈹

  🈚🈵🈲🈹

  Vor 10 Tage

  💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Maudazei
  MaudazeiVor 10 Tage

  i love it. pls more

 • 🈚🈵🈲🈹

  🈚🈵🈲🈹

  Vor 10 Tage

  💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Maudazei

  Maudazei

  Vor 10 Tage

  true

 • Maudazei

  Maudazei

  Vor 10 Tage

  yeah me too

 • Servete Halilaj
  Servete HalilajVor 10 Tage

  Sabukr

 • 🈚🈵🈲🈹

  🈚🈵🈲🈹

  Vor 10 Tage

  💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Chantalle de Nanterre
  Chantalle de NanterreVor 10 Tage

  Wurde das in einem Laufhaus gedreht?

 • 🈚🈵🈲🈹

  🈚🈵🈲🈹

  Vor 10 Tage

  💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻Vor 10 Tage

  Ju dyja nuk ja vleni 👎👎👎kumrija e mir shkurta e mir lulja e mir elhamja e mir edhe dy te tjerat jeni te mrekullueshme nuk mirren me thashe ti sahijde dhe safete ju pisa 👎👎👎👎

 • 🈚🈵🈲🈹

  🈚🈵🈲🈹

  Vor 10 Tage

  💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

Nächster