NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

Unterhaltung

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

KOMMENTARE

 • alban alban
  alban albanVor 6 Stunden

  Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

 • Elis Cuka
  Elis CukaVor 6 Stunden

  Super kenge pz👍🏻👍🏻

 • Shefki Dauti
  Shefki DautiVor 7 Stunden

  O babo se dy maipe kam

 • Besson
  BessonVor 8 Stunden

  Jasht toksori

 • Besson
  BessonVor 8 Stunden

  My cat now is a lion

 • kq dragon ff
  kq dragon ffVor 9 Stunden

  Super

 • Della rosa Fabio
  Della rosa FabioVor 11 Stunden

  Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra

 • ALB MAFIA 1312
  ALB MAFIA 1312Vor 13 Stunden

  Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

 • Joli Joli
  Joli JoliVor 14 Stunden

  Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

 • Suzana Gjoka
  Suzana GjokaVor 18 Stunden

  bra vo 🤘🖕💥🥵

 • Po Joni
  Po JoniVor 18 Stunden

  Osho

 • Alda Niku
  Alda NikuVor Tag

  Otr

 • AVICII UEJS
  AVICII UEJSVor Tag

  😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Vor 15 Stunden

  We run this 20, 21

 • Nini channel
  Nini channelVor Tag

  🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

 • Detective ElitePrime Highlights
  Detective ElitePrime HighlightsVor Tag

  😺 🙆🙆🙆

 • Your GOD Gaming
  Your GOD GamingVor Tag

  😅😅 😽😽😅😅😅

 • ELOSITOYOMUFF
  ELOSITOYOMUFFVor Tag

  😋😋✔✔✔

 • MESH3l / مشعل
  MESH3l / مشعلVor Tag

 • Itz Shrimpy
  Itz ShrimpyVor Tag

  😚😚 🔰🔰

 • Harry Potter
  Harry PotterVor Tag

  🇪🇪😝😝😝 😂😂

 • Parth Music
  Parth MusicVor Tag

  😎😎😅 🇹🇹

 • Zaz Gamer
  Zaz GamerVor Tag

  😛 😵 💕💕💕

 • Amzahyusuf 02
  Amzahyusuf 02Vor Tag

  💔🗯🗯 🙏🙏

 • Technical Hasan 3M
  Technical Hasan 3MVor Tag

  😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

 • Endri dulja
  Endri duljaVor Tag

  OTR 👑

 • El Dorado
  El DoradoVor Tag

  Gang Boy😎

 • 𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛
  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛Vor Tag

  👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌

 • blend marevci
  blend marevciVor Tag

  Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21

 • Ilzan Limani
  Ilzan LimaniVor Tag

  SHQIPE🇦🇱🤧

 • Genta Genta
  Genta GentaVor Tag

  Kot

 • bejtush offcial
  bejtush offcialVor Tag

  otr noizy

 • Ledjon hasanaj
  Ledjon hasanajVor Tag

  #OTR noizy sko isthu je sum bravo

 • endri
  endriVor Tag

  Super keng 👌👌👌👌

 • Arber Qendri
  Arber QendriVor Tag

  O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌

 • X-MaNi _LyriXcs
  X-MaNi _LyriXcsVor Tag

  Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PROVor 2 Tage

  guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • endri11
  endri11Vor 2 Tage

  🔥

 • Arlum Kerkuti
  Arlum KerkutiVor 2 Tage

  Noizy king Salam nga dibra madhe

 • Liljana Lili
  Liljana LiliVor 2 Tage

  4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

 • Irma Hajdaraj
  Irma HajdarajVor 2 Tage

  Otr nuk osh gup por osh vllazni

 • David Zekaj
  David ZekajVor 2 Tage

  brv

 • Liljana Lili
  Liljana LiliVor 2 Tage

  Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

 • ALDIN THE [BEAST]
  ALDIN THE [BEAST]Vor 2 Tage

  -9M/10

 • Shkelzen Mujaj
  Shkelzen MujajVor 2 Tage

  👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

 • RDD2649 TEAM TRIX
  RDD2649 TEAM TRIXVor 2 Tage

  🇦🇱Tirana

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hideVor 2 Tage

  I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Vor Tag

  ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !

 • Shkelzen Mujaj
  Shkelzen MujajVor 3 Tage

  Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

 • Jurgen Bezat
  Jurgen BezatVor 3 Tage

  Kishte vëllag toka pa mbiu fara

 • Matia Milla
  Matia MillaVor 3 Tage

  Noizy=super hit🔥🔥

 • ERD1
  ERD1Vor 3 Tage

  wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

 • Killer REAPER

  Killer REAPER

  Vor Tag

  Ti rri mshqipri thu respect from suedia a kar o kar

 • Endrit Kadriu

  Endrit Kadriu

  Vor 2 Tage

  Gvg

 • Bobi Swe

  Bobi Swe

  Vor 2 Tage

  hur läget 🤑

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Vor 2 Tage

  Durrsi

 • Sara Cela
  Sara CelaVor 3 Tage

  Grosha 🤣🤣

 • Erviol Putro
  Erviol PutroVor 3 Tage

  😎

 • gaming Olti
  gaming OltiVor 3 Tage

  WOW!!BOOMMM!!

 • Kreku Kreku
  Kreku KrekuVor 3 Tage

  ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

 • Game_Arena88 Arena88
  Game_Arena88 Arena88Vor 3 Tage

  SUPER LAL

 • vasil margariti
  vasil margaritiVor 3 Tage

  Koul esht

 • Syed Nahid
  Syed NahidVor 3 Tage

  Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

 • Brixhilda *
  Brixhilda *Vor 3 Tage

  ❤❤❤❤❤❤

 • Kristjan Gjini
  Kristjan GjiniVor 3 Tage

  ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

 • Deti Llana
  Deti LlanaVor 3 Tage

  OTR 👌👌🔥🔥

 • Alvin Sharra
  Alvin SharraVor 3 Tage

  Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Vor Tag

  Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

 • Angela Hasko
  Angela HaskoVor 3 Tage

  😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Angela Hasko
  Angela HaskoVor 3 Tage

  😘😘😘

 • Flavio Pmĺepaj
  Flavio PmĺepajVor 3 Tage

  Durrsi

 • Valmira Alia
  Valmira AliaVor 3 Tage

  💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

 • soinhu foitu
  soinhu foituVor 4 Tage

  Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

 • Reli Veza
  Reli VezaVor 4 Tage

  Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

 • Kasandra Pako
  Kasandra PakoVor 4 Tage

  O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

 • Nini Shaipi
  Nini ShaipiVor 4 Tage

  🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Vor 4 Tage

  o nojz te rujt zoti familjen

 • Amina Misini
  Amina MisiniVor 4 Tage

  The king❤️

 • Gee
  GeeVor 4 Tage

  Rrespekte nga Brooklyn

 • Bert Shahini
  Bert ShahiniVor 4 Tage

  oooooo

 • 1124 2114
  1124 2114Vor 4 Tage

  Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

 • 1124 2114
  1124 2114Vor 4 Tage

  👑💯

 • Anxhelo Qoqi
  Anxhelo QoqiVor 4 Tage

  Super konge perzotin respekte

 • Albania
  AlbaniaVor 4 Tage

  1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve

 • Albania

  Albania

  Vor 3 Tage

  @Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?

 • Albania

  Albania

  Vor 4 Tage

  @Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk

 • Username ;

  Username ;

  Vor 4 Tage

  Wtf nese robt sdun me komentu

 • Faik Bali
  Faik BaliVor 4 Tage

  Nojzy otr forever

 • Etleva sheshi
  Etleva sheshiVor 4 Tage

  Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Po Joni
  Po JoniVor 4 Tage

  🇳🇴

 • Po Joni

  Po Joni

  Vor 18 Stunden

  Zup

 • valbona dema
  valbona demaVor 4 Tage

  💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝

 • valbona dema
  valbona demaVor 4 Tage

  🥇🥇🥇🥎💶💶💶

 • valbona dema
  valbona demaVor 4 Tage

  king king

 • valbona dema
  valbona demaVor 4 Tage

  🥰🥰🥰💋👌

 • valbona dema
  valbona demaVor 4 Tage

  o nojz te rujt zoti familjen

 • valbona dema
  valbona demaVor 4 Tage

  me ket kong vetem hetshote

 • valbona dema
  valbona demaVor 4 Tage

  super kong respk nga lueto

 • Amal Johnson
  Amal JohnsonVor 4 Tage

  Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

 • Amal Johnson

  Amal Johnson

  Vor 10 Stunden

  @DAVIDE BEQIRAJ 🔥❤️

 • DAVIDE BEQIRAJ

  DAVIDE BEQIRAJ

  Vor 10 Stunden

  Divine noizy Bro

 • Elirë Syla
  Elirë SylaVor 4 Tage

  Respekte

 • Eri Itarb
  Eri ItarbVor 4 Tage

  👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Arman Niazi
  Arman NiaziVor 4 Tage

  Respect 🇦🇫

 • Nike hott
  Nike hottVor 5 Tage

  kingg is backk 🇦🇱💨🦁

 • Gaming Star
  Gaming StarVor 5 Tage

  respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑

 • Teddy lunaa
  Teddy lunaaVor 5 Tage

  ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏

 • Kevish playz
  Kevish playzVor 5 Tage

  Nice bars I know this is Albanian

 • BIG BRUDA.15
  BIG BRUDA.15Vor 5 Tage

  Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑

 • ENTONI Hoxha FF
  ENTONI Hoxha FFVor 5 Tage

  SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE

 • Genti Bossi
  Genti BossiVor 5 Tage

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍

 • Ersi Kushi
  Ersi KushiVor 5 Tage

  brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro

 • Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetitVor 5 Tage

  👍

 • Fabian Roci
  Fabian RociVor 5 Tage

  🔥🔥🔥super otr

Nächster