Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show

Musik

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
Duli: Malle e kam me dal nsokak
Duli : Syri i keq mos na paft
Shqipe Abazi : Me mashtruan syte e tu
Adem Ramadani : Trim dai
Elita 5 :Çka mka syri
Vellezrit Aliu : Moj e dashur me sy te zi
Orkestrimi : Shpeta sound
Producent Exekutive : Shpetim Desku

KOMMENTARE

 • Emily An
  Emily AnVor 5 Stunden

  Drenicak na knaqt me ket muzika te bukura ju pershendes e shumm suksese 👏👏🙋‍♀️

 • Nikolas Karaqi
  Nikolas KaraqiVor 8 Stunden

  👸🤴🏻🥂🔥🔥🔥

 • Ben
  BenVor 14 Stunden

  Shum bukur

 • Leartt Krass
  Leartt KrassVor 16 Stunden

  00

 • Aldo.M
  Aldo.MVor 16 Stunden

  Sejcrandeputanaseshiptaritnukiskonkjoveshjevafankulaatetutikanktaretqveshenkozitirptyrpfankula

 • Emily An

  Emily An

  Vor 5 Stunden

  video pls if you can return the favor when you can I be so appreciated :) help each other grow.

 • Valbona Cizmja
  Valbona CizmjaVor 18 Stunden

  Pesheendetje shum bukur bravo e suksese te dyve❤️❤️❤️

 • Ta RI
  Ta RIVor 20 Stunden

  Leonora e Adelina I. sdin hiq me kendu ,kurr skan dit e kurt skan me dite ,...po sa mi kullot syte bajn 😄😄

 • edi za
  edi zaVor 23 Stunden

  Ju bekofte i madhi Zot , na knaqet shpirtin , kete vit ja keni marre ne kthese tanve , 🇦🇱👌❤️💰hope 20+ mil you tube , love nga Shodranet 🙏❤️🇦🇱😍❤️

 • niduoe stre
  niduoe streVor Tag

  Sa bukur ❤️ Bravo 👏🏼 👏🏼👏🏼👏🏼

 • Vlado Nik
  Vlado NikVor Tag

  Дечанске Хрисовуље, потпуно прилагођене савременом СРБСКОМ језику и писму. Тапија на свету СРБСКУ земљу!!! denewss.info/channel/raeki5mlmoC-tmw/video.html

 • bigboss bigboss
  bigboss bigbossVor Tag

  Oj BI citi mollat mbas 25 vjete ,qe je trime oj kali marre t,koft

 • Xhana Dogani
  Xhana DoganiVor Tag

  Sa zanin e mir dhe i mir Asim 😍😍😍

 • Besford Gashi
  Besford GashiVor Tag

  E mira e kesaj kenge eshte zeri i Asim Gashit Leonora kurr nuk ka pasur ze te kendoj live......po ne Playback ....

 • niduoe stre

  niduoe stre

  Vor Tag

  Leonora class si gjithmone - Perfect te dy. P.s., nji repart infermieresh po lujne me kangen tuaj opaaa 😉

 • Zirap Berisha
  Zirap BerishaVor Tag

  Pershendetje nga norvegjia zerat mate bukur kombinim profekt

 • Sadiku Sadiku
  Sadiku SadikuVor 2 Tage

  💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🔥👏🏻👏🏻❤️

 • Sadiku Sadiku
  Sadiku SadikuVor 2 Tage

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Hanife Ademi
  Hanife AdemiVor 2 Tage

  Jje ma e mira 💝

 • bofooit gojo
  bofooit gojoVor 2 Tage

  I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

 • Mimoza ELEZİ

  Mimoza ELEZİ

  Vor 19 Stunden

  Pershendetje nga turqia Ju lutem SUBSCRİBE ne faqen time. Respekt denewss.info/channel/o6yYaq9_pYvFzYU/video.html

 • victory yes
  victory yesVor 2 Tage

  I will Subscribe to you once I have enough people subscribe to me first since youtube has cut me off until I get more. nice video. Helped you with your watch hours for whole video pls if you can return the favor when you can I be so appreciated :) help each other grow.

 • mikin lirou

  mikin lirou

  Vor 2 Tage

  Te dy jeni me tvertet fantastik ju lumt.

 • Gjergj Elez Alia
  Gjergj Elez AliaVor 3 Tage

  7:51 min.Pause shkoj dora ku sduhet , Leonorë mos para kamerave,ke qenë para 20 vjetësh vajzë e ndershme në Gjermani.Sidoqoft koha e bënë të veten ,duet I mrekullueshëm dhe që të dy zërin të veqantë .Veshja 👍 Mërgimtari Gjermani

 • mikin lirou

  mikin lirou

  Vor 2 Tage

  Turgjike) Por prap prap kënge nga zemra e Shqipes 🙏 Zjarr zjarr 💥👐🇦🇱

 • TinkyWinky05
  TinkyWinky05Vor 3 Tage

  qy qy ku mrrini Asimi deri te Leonora :)

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Vor 2 Tage

  Super keng bravo jeni shummm te mire

 • Zana Kolat
  Zana KolatVor 3 Tage

  Bravo 🌟🌟

 • no name
  no nameVor 4 Tage

  Mirë.

 • Duraku Arlinda
  Duraku ArlindaVor 4 Tage

  B

 • Bushi Ndue
  Bushi NdueVor 4 Tage

  Leonora Jakupi. Nje dive e kenges, nje artiste e vertete qe nuk i mungon asgje, as zeri, as bukuria, as qiltersia. Kengetarja e luftes qe aq shume e duam.

 • Its_me
  Its_meVor 4 Tage

  👏

 • Besiana Mani
  Besiana ManiVor 4 Tage

  Leonora class si gjithmone - Perfect te dy. P.s., nji repart infermieresh po lujne me kangen tuaj opaaa 😉

 • Artan Maloku
  Artan MalokuVor 4 Tage

  Bravo shum tmir dyt duet me vend dhe muzikt shum tmira💪💪

 • Erjon Gashi
  Erjon GashiVor 4 Tage

  ju lumt teper mir

 • Sommer Sommer
  Sommer SommerVor 4 Tage

  8:32 min oppaa Patjeter ni ren duhet mu dalldis😂

 • Mimoza ELEZİ

  Mimoza ELEZİ

  Vor 19 Stunden

  Pershendetje nga turqia Ju lutem SUBSCRİBE ne faqen time. Respekt denewss.info/channel/o6yYaq9_pYvFzYU/video.html

 • Lek Toma
  Lek TomaVor 4 Tage

  Bravo Bravo Fantastik te dy 👑🦅💞❤️🇦🇱

 • fklb 0000
  fklb 0000Vor 5 Tage

  Tu ha zemren 10p her e degjoj kte keng

 • Nora Mujaj
  Nora MujajVor 5 Tage

  Kështu kallen këngët dhe performancat nga zemra e Shqipes origjinale , pa "petulla" e kulturës Turke .( Disa pjesa instrumenteale në këtë duet janë influencuar nga muzika Turgjike) Por prap prap kënge nga zemra e Shqipes 🙏 Zjarr zjarr 💥👐🇦🇱

 • Mire Tosku

  Mire Tosku

  Vor 21 Stunde

  Bravi

 • tonni41
  tonni41Vor 5 Tage

  Te dy jeni me tvertet fantastik ju lumt.

 • Marash Njebza
  Marash NjebzaVor 5 Tage

  👌👍🥇

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Vor 4 Tage

  wow! super nice?

 • olivia Boci
  olivia BociVor 5 Tage

  Super keng bravo jeni shummm te mire

 • ema ema
  ema emaVor 5 Tage

  Kukuku sa keq po knojka ky djali e qiti qafen pi venit ...🤣🤣🤣🤣🥰

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Vor 4 Tage

  Rrespekt per te dyt Uroj te dyve Zoti ju dhuroft miresit sa uji ne Deti qe ka se te mrekullushim jeni te dyt veq uroj sukesese ☝️🤲🤲🤲🤲🤲😍😍👌👏🌟🌟

 • ema ema
  ema emaVor 5 Tage

  Kurr sko dit moj leonor me kcy ..

 • Merita Smoqi
  Merita SmoqiVor 5 Tage

  Me pelqen shum siete fantastici, urime 🌹🌺🌺🌹♥️ da Merita Italia

 • Merita Smoqi
  Merita SmoqiVor 5 Tage

  Bravissima urime 🌹🌺🌻 ju lumte kenga shum e bukur urime 🌹🌺😘 siete fantastici auguri da Merita Italia

 • Ela Celiku
  Ela CelikuVor 5 Tage

  🌺

 • Murat Hasani
  Murat HasaniVor 5 Tage

  Suudsuxuuxux

 • bowen voowy
  bowen voowyVor 5 Tage

  miniurl.es/20403/ ✔ ಇದು ಅಸಾಧಾರಣ ವಿಷಯ I loro stati di salute respettivi prevenirli

 • Emanuel Xheleshi
  Emanuel XheleshiVor 5 Tage

  Bravo ju lumte goja ❤❤

 • Bahrije Durmishi
  Bahrije DurmishiVor 6 Tage

  Albina kelmendi

 • Egi 22 Eggs 22
  Egi 22 Eggs 22Vor 6 Tage

  🔥🔥🔥👍👍👍 Respekt shum bukur e Kendume👍 sidomos Leonora Bukuroshe si tanaheret👌

 • Egi 22 Eggs 22

  Egi 22 Eggs 22

  Vor Tag

  @Imrije Rrustemi ?

 • Imrije Rrustemi

  Imrije Rrustemi

  Vor Tag

  Oi7oiio7ķ

 • NASH DALE
  NASH DALEVor 6 Tage

  LEONORA KRALICE JE ME TE VERTETE SKA CHYSH ME KOMENTU MA TEPER

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Vor 5 Tage

  O DRENIC O KALLENE

 • Ubi Servina
  Ubi ServinaVor 6 Tage

  leonora zerin pushk, shum e fort, kesaj ska kush ja kalon, i lumte..

 • Mimoza ELEZİ

  Mimoza ELEZİ

  Vor 19 Stunden

  Pershendetje nga turqia Ju lutem SUBSCRİBE ne faqen time. Respekt denewss.info/channel/o6yYaq9_pYvFzYU/video.html

 • Fatmir Vokrri
  Fatmir VokrriVor 6 Tage

  veshja e saj kot kot pa lidhje

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuyVor 6 Tage

  Rrespekt per te dyt Uroj te dyve Zoti ju dhuroft miresit sa uji ne Deti qe ka se te mrekullushim jeni te dyt veq uroj sukesese ☝️🤲🤲🤲🤲🤲😍😍👌👏🌟🌟

 • Avni Elezi
  Avni EleziVor 6 Tage

  Shum bukur

 • Avni Elezi
  Avni EleziVor 6 Tage

  Shum bukur

 • Florim Shehu
  Florim ShehuVor 6 Tage

  10:22 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • M B
  M BVor 6 Tage

  Asim gashi woo qfar zani mega👌🏻launara din me kan bashkunon vitin e kalum me sabrin fezuallahin e ket vit me asim gashin

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Vor 6 Tage

  Hey!! Great vid!!

 • Gjyle Pjetri
  Gjyle PjetriVor 6 Tage

  Bravooooo

 • Gjyle Pjetri
  Gjyle PjetriVor 6 Tage

  Ju rujt zoti

 • Radije Alili
  Radije AliliVor 6 Tage

  ❤❤

 • Ana Anushka
  Ana AnushkaVor 6 Tage

  Sa bukur ❤️ Bravo 👏🏼 👏🏼👏🏼👏🏼

 • Mimoza ELEZİ

  Mimoza ELEZİ

  Vor 19 Stunden

  Pershendetje nga turqia Ju lutem SUBSCRİBE ne faqen time. Respekt denewss.info/channel/o6yYaq9_pYvFzYU/video.html

 • Jesus 2030
  Jesus 2030Vor 6 Tage

  Jesus still loves you...HE is the Lord...He is the Alpha and Omega...HE is the beginning and the end...He is the first and the last...He is the King of kings.. HE is Lord of lords...repent from alkahol, pornography and prostitution, drugs and read the BIBLE and accept Jesus as your Lord and you Will have eternel live...Jesus will come back soon, very soon, maybe 2030 or 2031 according to 2 BIBLEVERSES : HOSEA 6.2 and 2 Peter 3.8 ...after two days he will revive us...1 day is like 1000 years...we think that Jesus had left this world in the year 30 or 31 and Jesus said, that he will come back as he left. We can calculate : 2 × 1000 + 30 or 31 = 2030 or 2031. Another very important message : the darkness is the last sign (Luke 21.25) before the arrival of our Lord Jesus on the clouds (Luke 21.27). After the arrival of Jésus on the clouds there will be the rapture (Luke 21.28). Are you ready for the Kingdom of Heaven? REPENT SO YOU WILL BE READY !!!gg

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermaniVor 6 Tage

  oh zemra jukendoft dyve shum shum mir dyt Po kendoni kendofshit gjithmon se bashku👏👏. oj Leonora Si rrush oj kukell po Samir kendon e kercen Si Ballan je oj princesh. Si shyhrete behluli dhe Mahmut Ferati Leonora jakupi dhe Arsim Gashi 💕👏👏👏

 • Riza Behrami
  Riza BehramiVor 7 Tage

  O DRENIC O KALLENE

 • Riza Behrami
  Riza BehramiVor 7 Tage

  O prite DRENiCE prite

 • Shyhrete Gashi
  Shyhrete GashiVor 7 Tage

  kaher skam ni ze ma te mir ju lumt

 • Enver Azemi
  Enver AzemiVor 7 Tage

  Kengen mate miret e vitit dy mate miret Respekt 👌👌👍👍✊✊

 • Bekim Skenderaji
  Bekim SkenderajiVor 7 Tage

  Ze Brillant..!!! PERFEKTO...!!!👍🇦🇱🇦🇱

 • Behar Bajrami
  Behar BajramiVor 7 Tage

  m.denewss.info/channel/d3N2iJaArmG0uZ8/video.html 😍😍😍😍

 • soinhu foitu
  soinhu foituVor 7 Tage

  Kur ka artist te Vertet asht Knaqsi me nigju edhe 1000 here. O Sa lezet ju ka. Bravo orkestrusit dhe ju per interpretimn. 👏. Suksese shnritni ma shum se djelli.

 • Denis Rexhepi
  Denis RexhepiVor 7 Tage

  Shum bukur suksese

 • Besnik Sylejmani
  Besnik SylejmaniVor 7 Tage

  Shumm mir Asimmm...po me kon e paske baaaa

 • Astrit Brahimi Hajdarmataj
  Astrit Brahimi HajdarmatajVor 7 Tage

  hallall

 • Shehri Osmani
  Shehri OsmaniVor 7 Tage

  O zot qfar zani mahënitës ⭐👍 ju lumt. Sukseset mos ju mbarofshin kurr krenohem me ju vendasët e mij. DRENICA LEGJENDARE 🇦🇱🇦🇱

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Vor 7 Tage

  vm.tiktok.com/ZSgYXTu8/

 • Dashurije Gashi
  Dashurije GashiVor 7 Tage

  Spo qohet në kam askush për ju zonjë u pëlake pasna harru që ti je dikun

 • Celine Diors
  Celine DiorsVor 8 Tage

  miniurl.es/20403/ ✔ ಇದು ಅಸಾಧಾರಣ ವಿಷಯ I loro stati di salute respettivi prevenirli

 • Arjeta Muhaj
  Arjeta MuhajVor 8 Tage

  Këngetarë yje në pamje e interpretim 👏👏!

 • Aurora Hoxha
  Aurora HoxhaVor 8 Tage

  Shume duet i mire, po ju ka hije me bashkpunu gjithmone se po pershtateni shume..

 • Elsa Sylejmani
  Elsa SylejmaniVor 8 Tage

  Ju lumte dueti me i mir 2021 💖

 • e,a.o. gashi
  e,a.o. gashiVor 8 Tage

  Moti skom ndegju potpuri ma te mire! Ju lumt...

 • e,a.o. gashi

  e,a.o. gashi

  Vor 12 Stunden

  @Mimoza ELEZİ ok ... te pershendes

 • Mimoza ELEZİ

  Mimoza ELEZİ

  Vor 19 Stunden

  Pershendetje nga turqia Ju lutem SUBSCRİBE ne faqen time. Respekt denewss.info/channel/o6yYaq9_pYvFzYU/video.html

 • robert likaj
  robert likajVor 8 Tage

  Asim vazhdo me ket stil te muzikes, ke nje ze te mahnitshem, shum unik

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch CkyfvyVor 8 Tage

  Oj Adelina. Spot vjen inati Drenicakja. Tka fut ner saq

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch CkyfvyVor 8 Tage

  Yll yll yll. Bote. Lenore si. Bionc.

 • Elife Sherifi
  Elife SherifiVor 8 Tage

  Asim Gashi fjalen dy sun ta bon kush per ZOoo 🏆

 • Xhevrije Sulejmani Xheladini
  Xhevrije Sulejmani XheladiniVor 8 Tage

  Dueti ma i mire qe kam degju najher zerat ma te mire te estrades shqiptare nje big like

 • mikin lirou
  mikin lirouVor 8 Tage

  Bravooo drenicake si❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • BADMENINO •
  BADMENINO •Vor 8 Tage

  vm.tiktok.com/ZSgYXTu8/

 • Luljeta Ademi
  Luljeta AdemiVor 8 Tage

  kjo nuk del kurre nga moda ,big like e keni te dyy 🥰💫👌

 • Valentina Rama
  Valentina RamaVor 8 Tage

  😘❤️🥰😵😍🥳☺️😂🇽🇰💜🦋🍀🥺🙏🎃😱🇦🇱🙂😭🌻😀😥😽👧🏽🙀😹😻😼😡😜so ist sie

 • Genita Genita
  Genita GenitaVor 8 Tage

  Q

 • ꪑꫀꪶꪖ
  ꪑꫀꪶꪖVor 8 Tage

  Ju lumte zemra se na kenaqet shpirtin🥰🥰❤️

 • Gjejrane Berisha-Schlick
  Gjejrane Berisha-SchlickVor 8 Tage

  Jeni ma te miret e kosoves👏👏

 • Roland Prini
  Roland PriniVor 9 Tage

  BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

 • Neri C.
  Neri C.Vor 9 Tage

  Bravo , ju lumtë që të dyve. Duet fantastik. Veqse me pas vazhdu edhe pak paska pas me lëshu zemra Asimin afër Leonorës 😉

 • LA LI
  LA LIVor 9 Tage

  Ju lumt jau mundsoft allahu kofshit e knofshit gjithmon

 • berat Halilaj
  berat HalilajVor 9 Tage

  Hajde Hajde 👏👏

 • nijuo joing
  nijuo joingVor 9 Tage

  Kenget e vjetra jon me te bukura gjithmon ju lumt Leonora dhe Asim si gjithmon te mrekullueshum ju pershendes nga Gjermania

 • Benny
  BennyVor 9 Tage

  Vend shume i bukur ja vlen te vizitohet >>> denewss.info/channel/epplaZRooqnVj6c/video.html

 • Eduarta Gega
  Eduarta GegaVor 9 Tage

  👏👏👏🌠🌠

 • Bekim Hasani
  Bekim HasaniVor 9 Tage

  rrespekt bravo bravo bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • nijuo joing

  nijuo joing

  Vor 9 Tage

  Shumë bukur respekt për ju të dy 🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐ Berovo sukses

 • Vjollca Kulli
  Vjollca KulliVor 9 Tage

  Zemra ju kendoft 🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱

 • Hello Bro
  Hello BroVor 9 Tage

  tfyfd

 • ArdianLimanmeraOfficial
  ArdianLimanmeraOfficialVor 9 Tage

  Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

Nächster